YEMEK CEŞİTLERİ

Pek Çok yemek çeşidini bünyesinde bulunduran yemek firmamız, sadece yemek yapmıyor, insan sağlığı için gerekli olan, diyetisyeni gıda mühendisi ve gıda teknikerini de bünyemize dahil ederek yeni bir yemek kültürü oluşturmayı hedefliyoruz. Yemek ve beslenme konusunda her geçen gün daha da bilinçlenen ve ne yiyip ne yememesi gerektiğini iyi bilen toplumumuz, yemek ve yemek firmaları konusunda da oldukça dikkatli ve hassas davranarak seçici olmayı tercih ediyor. Biz de bu istekler ve tercihler doğrultusunda firma profilimizi, yemek çeşitlerimizi ve yemek listelerimizi oluşturuyoruz.

Pek çok çeşit yemeği, lezzetli olduğu kadar hijyen şartlarına da uyarak temiz ve içinize sinen bir konseptle üretimini ve sunumunu gerçekleştiriyoruz. Yemek listesinde çok sayıda yemek alternatifi olan firmamız, yirmi beşe yakın çorba çeşidi, otuz küsur sebze ve kuru baklagil yemekleri, kırka yakın et yemeği çeşidi, yirmiye yakın pilav çeşidi, yerli ve yabancı kaynaklı tatlı çeşitleri ve on farklı börek çeşidi ile: firmanıza, düğününüze, organizasyonlarınıza ve toplantılarınıza yemek yapıyoruz. Bunun yanı sıra pek çok çeşit şarküteri ürünü ile kahvaltı ve brançlarınıza lezzet ve renk katıyoruz.

Yemek çeşitlerimize, hassasiyetlerinize ve özel tercihlerinize göre, diyet yemekleri, vejetaryen yemekleri ve çeşitli ülkelerin mutfaklarını da ekleyen firmamız, her kez için bir yemek menüsü mutlaka oluşturuyor. Ayrıca catering işinde de oldukça başarılı ve iddialı olan firmamız, hijyenik, lezzetli, estetik görünümü mükemmel ve kaliteli pek çok ürün seçeneği ile, davet ve organizasyonlarınızda, sizin klasınıza ve kalitenize uygun sunumlar gerçekleştirerek, davetlilerinizi mutlu ediyor sizi de gururlandırıyoruz.

Tabldot yemek bölümümüzde de günlük kalori, karbonhidrat ve yağ ihtiyacınıza göre listelerimizi oluşturarak, sağlıklı ve enerjinizi yüksek tutan yemek listelerimizle, iş performansınızı arttırmaya ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kişi adediniz ne kadar çok olursa olsun, yemek verme kapasitesine sahip olan firmamız, çorbalardan, ana yemeklerden, pilav ve makarna çeşitlerimizden ve tatlı türlerinden oluşan, dört çeşit yemek sunumu ile sizin ve çalışanlarınızın doyacağını ve memnun kalacağını garanti ediyoruz.